Tandborstglas Bemeta Hematit
995 kr
799 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Hematit
799 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Hematit Tandborstglas i glas och med hållare i blank grå.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 159110012 |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing, glas |
| Yta | Blank |
| Serie | Hematit |
| Färg | Metallgrå |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| EAN-nr | 8592207021695 |







