Tandborstglas Bemeta Neo Glas/Borstad
419 kr
335 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Neo Glas/Borstad
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tandborstglas Bemeta Neo i glas och borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104110015 |
| Bredd | 70 mm |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Rostfritt stål/Glas |
| Serie | Neo |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |

