Tandborstglas Beslagsboden 572
fr.99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

572
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modernt designad tandborstmugg för dagligt bruk. Denna fristående mugg är gjord av slitstark plast, en praktisk och stilfull detalj i badrummet. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Modernt designad tandborstmugg för dagligt bruk. Denna fristående mugg är gjord av slitstark plast, en praktisk och stilfull detalj i badrummet. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Höjd: 100 mm
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Höjd: 100 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Tandborstglas |
| Vikt | 0,102 kg |
| Färg | Grön, Matt Svart, Matt Vit, Sand |
