Tandborstglas Duschbyggarna Angle
490 kr
328 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstglas Duschbyggarna Angle är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Angle är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1607 |
| Bredd | 77 mm |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 97 mm |
| Yta | Högblank |
| Serie | Angle |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340138722751 |
