Tandborstglas Duschbyggarna Classic Dubbel
fr.1 160 kr
fr.777 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classic Dubbel
777 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstglas Duschbyggarna Classic Dubbel är ett elegant, dubbelt tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Classic Dubbel är ett elegant, dubbelt tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Bredd | 175 mm |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 95 mm |
| Yta | Högblank |
| Serie | Classic |
| Djup | 90 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
