Tandborstglas Duschbyggarna Classic
fr.750 kr
fr.503 krSpara 33 %Kampanj40 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classic
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstglas Duschbyggarna Classic är ett elegant tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Classic är ett elegant tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Yta | Högblank |
| Serie | Classic |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 115 mm |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
