Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose med Hållare
1 070 kr
717 krSpara 33 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose med Hållare
717 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2009 |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing |
| Serie | Dark Rose |
| Färg | Dark Rose |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| EAN-nr | 7340138769640 |
