Tandborstglas Duschbyggarna Gold med Hållare
1 020 kr
683 krSpara 33 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold med Hållare
683 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstglas Duschbyggarna Gold är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Gold är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1809 |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Färg | Gold |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| EAN-nr | 7340138769268 |
