Tandborstglas Smedbo Home 343PPolerad Krom
Rek. pris 440 kr
318 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerat Krom
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Home 343P
Polerad Krom
318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Stilfullt tandborstglas från Smedbo i porslin med rund bakplatta. Då är det vägghängda tandborstglaset ett perfekt alternativ. Ta farväl av lösa tandborstar eller tandborstglas som gör kladdiga tandkrämsringar på handfatet. Den skruvas eller limmas upp med dold fastsättning.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Stilfullt tandborstglas från Smedbo i porslin med rund bakplatta. Då är det vägghängda tandborstglaset ett perfekt alternativ. Ta farväl av lösa tandborstar eller tandborstglas som gör kladdiga tandkrämsringar på handfatet. Den skruvas eller limmas upp med dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HK343P |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Polerat Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 93 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Home |
| Typ | Tandborstglas |
| EAN-nr | 7391447085754 |


