Tandborsthållare Bemeta Galla Dubbel
1 269 kr
1 015 krSpara 20 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Galla Dubbel
1 015 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108110020 |
| Bredd | 170 mm |
| Montering | Skruv, Skruvas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborsthållare |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Galla |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 123 mm |
| Djup | 79 mm |
| EAN-nr | 8592207027567 |


