Tandborstmugg Habo Marble Marmor
Rek. pris 106 kr/st
Lägsta totalpris 128:-
64 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Marble Marmor
2 st / 128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tandborstmugg av polyresin. Förvara familjens tandborstar med stil. Med sin vackra marmorimitation blir tandborstmuggen en fin inredningsdetalj i badrummet.
Varumärke
HaboBeskrivning
Tandborstmugg av polyresin. Förvara familjens tandborstar med stil. Med sin vackra marmorimitation blir tandborstmuggen en fin inredningsdetalj i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30128 |
| Bredd | 71 mm |
| Diameter | 71 mm |
| Montering | Fristående |
| Typ | Tandborstmugg |
| Färg | Marmor |
| Material | Polyresin |
| Serie | Marble |
| Höjd | 115 mm |
| EAN-nr | 7317900301285 |

