Tandborstmugg Habo Nature
Rek. pris 94 kr/st
Lägsta totalpris 112:-
fr.56 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nature
2 st / 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Modern och stilfull tandborstmugg av polyresin och bambu. Blir en fin inredningsdetalj i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 70 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Montering | Fristående |
| Typ | Tandborstmugg |
| Material | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Svart, Vit |

