Tandborstmugg Spirella Takeo
fr.90 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Takeo
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Tandborstmugg Takeo från Spirella. Tillverkad i eco friendly bamboo. 100% naturfiber!
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 4 år sedanBra och lätt tandborstmugg
+ lätt och bra tandborstmugg
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 74 mm |
| Längd | 74 mm |
| Montering | Fristående |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstmugg |
| Material | Bamboo |
| Serie | Takeo |
| Tjocklek | 92 mm |
| Färg | Antracit, Grå, Taupe |

