Tandborstmugg Spirella TakeoGrå
112 kr
90 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Takeo
Grå
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Tandborstmugg Takeo från Spirella. Tillverkad i eco friendly bamboo. 100% naturfiber!
Ej diskmaskin.
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 4 år sedanBra och lätt tandborstmugg
+ lätt och bra tandborstmugg
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.20469 |
| Bredd | 74 mm |
| Längd | 74 mm |
| Färg | Grå |
| Tjocklek | 92 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Montering | Fristående |
| Material | Bamboo |
| Serie | Takeo |
| Typ | Tandborstmugg |
| EAN-nr | 7610583204691 |


