Borsthuvud Grohe WC
fr.90 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

WC
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborsthuvud från Grohe i serien Essentials, utan handtag.
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 2 år sedanSkitbra helt enkelt.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 120 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Essentials |
| Typ | Borsthuvud |
| Garanti | 6 månader |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 70, 75 mm |

