Toalettborste Alterna Knox
fr.663 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Knox
663 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Knox badrumstillbehör i borstad, polerad eller lackerad zink.
Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 115 mm |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Höjd | 440 mm |
| Djup | 90 mm |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart |
| Montering | Limmas, Skruvas |

