Toalettborste Alterna S-Line
Rek. pris 999 kr
849 kr
799 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

S-Line
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
S-line WC-borste med hållare i förkromad mässing och frostat glas.
Alterna S-line badrumstillbehör är tillverkade i förkromad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8740090 |
| Bredd | 100 mm |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Mässing/glas |
| Höjd | 520 mm |
| Yta | Blank |
| Serie | S-Line |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Fristående |
| RSK-nr | 8740090 |
| EAN-nr | 7332508010131 |

