Toalettborste Arredo Estelle
49 kr
30 dagars prisgaranti

Estelle
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettborste Arredo Estelle har en behållare i polerad krom med upphängning i krom och en utbytbar borste. Borsthållaren monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Toalettborste Arredo Estelle har en behållare i polerad krom med upphängning i krom och en utbytbar borste. Borsthållaren monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249969 |
| Bredd | 80 mm |
| Typ | Borsthållare |
| Material | Metall |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | Estelle |
| Höjd | 445 mm |
| Djup | 80 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Fristående |
| EAN-nr | 7340072803646 |


