Toalettborste Arredo Jersey
399 kr
30 dagars prisgaranti

Jersey
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettborste Arredo Jersey är ett badrumstillbehör i polerad krom. Toalettborsthållaren monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. Den har en avtagbar borste med behållare i frostat glas. Mått (BxHxD): 165x350x115 mm.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Toalettborste Arredo Jersey är ett badrumstillbehör i polerad krom. Toalettborsthållaren monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. Den har en avtagbar borste med behållare i frostat glas. Mått (BxHxD): 165x350x115 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249947 |
| Bredd | 165 mm |
| Typ | Borsthållare |
| Material | Metall |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | Jersey |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 115 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340072800102 |
