Toalettborste Bemeta Beta Glas/Vit
759 kr
609 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Beta Glas/Vit
609 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Bemeta Beta är en vägghängd toalettborste med glasbehållare och en vit borste. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Beta är en vägghängd toalettborste med glasbehållare och en vit borste. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132113012 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing |
| Serie | Beta |
| Höjd | 360 mm |
| Djup | 140 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv/Lim |
