Toalettborste Bemeta Galla
1 369 kr
1 095 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Galla
1 095 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108113010 |
| Bredd | 105 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Galla |
| Höjd | 385 mm |
| Djup | 119 mm |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Montering | Skruv |
| EAN-nr | 8592207027543 |

