Toalettborste Bemeta Gamma Fristående Rund
fr.769 kr
fr.615 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gamma Fristående Rund
615 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste från Bemeta Gamma med rundad form.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 98 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Gamma |
| Höjd | 455 mm |
| Djup | 98 mm |
| Yta | Matt |
| Montering | Fristående |
| Färg | Svart, Vit |

