Toalettborste Bemeta Gamma Fristående
fr.855 kr
fr.679 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gamma Fristående
679 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Gamma toalettborste från Bemeta är en stilren borste som passar i de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 92 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Gamma |
| Höjd | 385 mm |
| Djup | 92 mm |
| Yta | Matt |
| Montering | Fristående |
| Färg | Svart, Vit |


