Toalettborste Bemeta Neo Vägghängd Borstad
fr.1 195 kr
fr.959 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Neo Vägghängd Borstad
959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Bemeta Neo är en vägghängd toalettborste i borstat rostfritt stål. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Neo är en vägghängd toalettborste i borstat rostfritt stål. Finns i olika utföranden.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 90 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 115 mm |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Svart, Vit |
