Toalettborste Bemeta Nero Fristående Svart
1 869 kr
1 495 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Nero Fristående Svart
1 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Nero är en stilren och fristående svart hållare med svart wc-borste.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 102313060 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing |
| Serie | Nero |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruv |

