Toalettborste Bemeta Nero Glas/Svart Vägghängd
919 kr
735 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Nero Glas/Svart Vägghängd
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Nero är en vägghängd toalettborste med glasskål. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135013010 |
| Bredd | 93 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Nero |
| Höjd | 385 mm |
| Djup | 127 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruv |

