Toalettborste Bemeta Niva för Vägg
1 179 kr
939 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Niva för Vägg
939 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Vägghängd toalettborste från Bemeta som underlättar när du ska städa golvet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101113091 |
| Bredd | 115 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Material | Rostfritt stål, plast |
| Serie | Niva |
| Höjd | 370 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Montering | Tejpas |
| EAN-nr | 8592207028601 |


