Toalettborste Bemeta Omega Vägghängd Vit Borste
709 kr
569 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Omega Vägghängd Vit Borste
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Omega i krom är en vägghängd toalettborste med vit borste.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104113012 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Omega |
| Höjd | 370 mm |
| Djup | 140 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |

