Toalettborste Bemeta Organic Vägghängd Krom
949 kr
759 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Organic Vägghängd Krom
759 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Organic, vägghängd i rostfritt stål, blank krom och täcklock i gummi.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 157113061 |
| Bredd | 80 mm |
| Typ | WC-Borstset |
| Material | Rostfritt stål, gummi |
| Serie | Organic |
| Höjd | 345 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv |
| EAN-nr | 8592207007774 |




