Toalettborste Bemeta Via Glas/Krom
855 kr
679 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Via Glas/Krom
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Bemeta Via är en vägghängd toalettborste med skål i glas och kromade fästen. Borsten är svart. Monteras med hjälp av skruvar.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Via är en vägghängd toalettborste med skål i glas och kromade fästen. Borsten är svart. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135013012 |
| Bredd | 93 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Via |
| Höjd | 385 mm |
| Djup | 127 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv |
