Toalettborste Bemeta Vista
fr.709 kr
fr.569 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vista
569 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Minimalistisk toalettborste från Bemeta Vista som passar i alla badrum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 100 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Material | Polyresin |
| Serie | Vista |
| Höjd | 370 mm |
| Djup | 100 mm |
| Yta | Blank |
| Montering | Fristående |
| Färg | Beige, Blå, Svart, Vit |

