Toalettborste Bemeta White Fristående Vit
1 279 kr
1 019 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

White Fristående Vit
1 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Bemeta White är en vit stilren fristående eller vägghängd toalettborste. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta White är en vit stilren fristående eller vägghängd toalettborste. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 102313064 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing |
| Serie | White |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 90 mm |
| Färg | Vit |
| Yta | Matt |
| Montering | Golv/Vägg |
