
Toalettborste Beslag Design SolidMässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 939 kr
629 kr
529 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Solid
Mässing
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solid är en badrumsserie i 3 olika utförande polerad eller borstad krom och mattsvart med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Solid är en badrumsserie i 3 olika utförande polerad eller borstad krom och mattsvart med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Recensioner
Jesper JVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg, sitter bra.
ÄnglamarkVerifierad köpare
för 4 år sedanSkethusstolen blev ren
LolaVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och lätt att sätta upp! Sitter väldigt fast och stadigt och verkar inte ha några planer på att ramla ner. (Sitter på klinker).
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 620032-41 |
| Diameter | 80 mm |
| Färg | Mässing |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Solid |
| Typ | Toalettborste |
| EAN-nr | 7316180009072 |
