Toalettborste Brabantia Profile
Rek. pris 669 kr
fr.628 kr
fr.624 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Profile
624 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Brabantia Profile kan användas för väggmontering med medföljande konsol, men även utan fäste på badrumsgolvet. Med en löstagbar inre hin är behållaren enkel att rengöra, försedd med lock för ett diskret utseende.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettborste Brabantia Profile kan användas för väggmontering med medföljande konsol, men även utan fäste på badrumsgolvet. Med en löstagbar inre hin är behållaren enkel att rengöra, försedd med lock för ett diskret utseende.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettborste |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Matt Svart, Vit |
| Yta | Blank, Matt |
| Vikt | 1,045, 1,076 kg |
