Toalettborste Duschbyggarna Angle
850 kr
570 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Angle
570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Duschbyggarna Angle är ett elegant set med toalettborste och en fyrkantig kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Duschbyggarna Angle är ett elegant set med toalettborste och en fyrkantig kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1614 |
| Bredd | 105 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Angle |
| Höjd | 375 mm |
| Djup | 135 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722829 |
