Toalettborste Grohe Essentials
Rek. pris 1 396 kr
fr.694 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Essentials
694 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Bredd | 120, 130 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Metall / Glas |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Höjd | 210 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Djup | 385, 390 mm |
| Färg | Cool Sunrise, Rostfritt Stål |
