Toalettborste Grohe EssentialsCool Sunrise
Rek. pris 1 496 kr
764 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
120 mm

Essentials
Cool Sunrise
764 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40374GL1 |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 385 mm |
| Färg | Cool Sunrise |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Metall / Glas |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Höjd | 210 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 4005176429446 |

