Toalettborste Hansgrohe Logis Krom 94
Rek. pris 688 kr
463 kr
439 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Logis Krom 94
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Toalettborste Hansgrohe Logis för väggmontage i frostat kristallglas, hållarelementet är i metall.
Övrigt
- Material hållarelement: metall
- Material: mässing/glas
- Väggmontage
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Material hållarelement: metall
- Material: mässing/glas
- Väggmontage
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41722000 |
| Bredd | 94 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 128 mm |
| Höjd | 335 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Logis |
| Typ | WC-borste |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8714245 |
| EAN-nr | 4059625123034 |


