Toalettborste Hietakari FIL med Hållare
1 125 kr
900 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

FIL med Hållare
900 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Hietakari FIL med Hållare är en stilren toalettborste med hållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Wc-borsten samt borsthuvudet som medföljer är utbytbara. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Toalettborste Hietakari FIL med Hållare är en stilren toalettborste med hållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Wc-borsten samt borsthuvudet som medföljer är utbytbara. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 964-9L-MMMM |
| Bredd | 115 mm |
| Djup | 136 cm |
| Yta | Matt |
| Material | Rostfritt Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Höjd | 353 cm |
| Bredd | 115 cm |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Fil |
| Typ | Toalettborste |
| Färg | Svart |
| Djup | 136 mm |
| Höjd | 353 mm |
| EAN-nr | 6418379412784 |
