Toalettborste Kleine Wolke Stream
Rek. pris 585 kr
453 kr
429 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Stream
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Kleine Wolke Stream är ett set med en toalettborste och en behållare i glas med vacker effekt. Borsten är utbytbar.Toalettborste Stream från Kleine Wolke har en hygienisk borste i silicon. Borsten är mjuk och flexibel för bättre rengöring.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Toalettborste Kleine Wolke Stream är ett set med en toalettborste och en behållare i glas med vacker effekt. Borsten är utbytbar.Toalettborste Stream från Kleine Wolke har en hygienisk borste i silicon. Borsten är mjuk och flexibel för bättre rengöring.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 8490101856 |
| Bredd | 420 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Serie | Stream |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 115 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Fristående |
| EAN-nr | 4004478313651 |

