Toalettborste Miller Badrum Bond 8721C
1 300 kr
1 040 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Bond 8721C
1 040 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggmonterad WC-Borste i Bond serien från Miller Badrum. WC-Borsten kan monteras med skruv eller lim.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Väggmonterad WC-Borste i Bond serien från Miller Badrum. WC-Borsten kan monteras med skruv eller lim.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
Göran NVerifierad köpare
för 2 år sedanden känns lite racklig
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8721C |
| Bredd | 425 mm |
| Material | Zink/Mässing |
| Serie | Bond |
| Höjd | 420 mm |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7331437010366 |
