Toalettborste Smart Living Väggmonterad
99 kr
30 dagars prisgaranti

Väggmonterad
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Smidig toaborste för väggmontage vilket gör att den inte riskerar att välta under färd. Snygg design som passar i trånga utrymmen.
Varumärke
Smart LivingBeskrivning
Smidig toaborste för väggmontage vilket gör att den inte riskerar att välta under färd. Snygg design som passar i trånga utrymmen.
Egenskaper
| Varumärke | Smart Living |
| Art.Nr. | 2048 |
| Bredd | 75 mm |
| Längd | 65 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Toalettborste |
| Höjd | 250 mm |
| EAN-nr | 7350002695791 |
