Toalettborste Smedbo Home H333PBorstad Mässing
Rek. pris 1 100 kr
753 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Home H333P
Borstad Mässing
753 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettborste Smedbo Home H333P är en stilren WC-borste med kopp för väggmontering. Den har en behållare av porslin. Den skruvas upp på väggen med dold montering. Borsten är utbytbar.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettborste Smedbo Home H333P är en stilren WC-borste med kopp för väggmontering. Den har en behållare av porslin. Den skruvas upp på väggen med dold montering. Borsten är utbytbar.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HV333P |
| Bredd | 98 mm |
| Färg | Borstad Mässing |
| Yta | Matt |
| Djup | 118 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Home |
| Typ | Toalettborste |
| EAN-nr | 7391447093513 |

