Toalettborste Spirella Ricky
fr.85 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ricky
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Toalettborste Ricky från Spirella i polypropen. Matt yta med matchande skaft.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 107 mm |
| Diameter | 107 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Tjocklek | 365 mm |
| Serie | Ricky |
| Montering | Fristående |
| Färg | Grå, Svart, Taupe, Vit |

