Toalettborste Theofils Cannes med Hållare
Rek. pris 795 kr
fr.499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cannes med Hållare
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toalettborste Theofils Cannes med hållare är en exklusiv toalettborste som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettborste Theofils Cannes med hållare är en exklusiv toalettborste som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Bredd | 246 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Metall |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Cannes |
| Djup | 246 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Matt Svart |
