Toalettborste Theofils Tours med Hållare
fr.415 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tours med Hållare
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Theofils Tours är en minimalistisk och stilren detalj med mjuka former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettborste Theofils Tours är en minimalistisk och stilren detalj med mjuka former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Bredd | 92 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Toalettborste |
| Material | Metall |
| Höjd | 380 mm |
| Serie | Tours |
| Djup | 100 mm |
| Montering | Tejpas |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
