Toalettborsthållare Habo Nature
Rek. pris 319 kr
fr.189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nature
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Toaborsthållare av polyresin och bambu. Modern och stilren design som blir en vacker detalj i badrummet. Höjd inklusive skaft, 370 mm. Diameter 100 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toaborsthållare av polyresin och bambu. Modern och stilren design som blir en vacker detalj i badrummet. Höjd inklusive skaft, 370 mm. Diameter 100 mm.
Recensioner
GVerifierad köpare
för 4 månader sedanSer snygg ut i badrummet, nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Montering | Fristående |
| Höjd | 370 mm |
| Material | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Typ | Toalettborsthållare |
| Färg | Svart, Vit |
