WC-borste Beslagsboden 573
fr.197 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

573
197 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fristående WC-borste, estetisk och praktisk designad för att effektivisera städningen. Tillverkad av högkvalitativ plast med en höjd på 350 mm.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fristående WC-borste, estetisk och praktisk designad för att effektivisera städningen. Tillverkad av högkvalitativ plast med en höjd på 350 mm.
Egenskaper
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Höjd: 350 mm
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Höjd: 350 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Toalettborste |
| Vikt | 0,211 kg |
| Färg | Grön, Matt Svart, Matt Vit, Sand |
