WC Borstset Bemeta Coral
2 129 kr
1 699 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Coral
1 699 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Coral WC Borstset vägghängd eller fristående i blank koppar. Svart borste.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 158313067 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | WC-Borstset |
| Montering | Skruv |
| Material | Mässing |
| Serie | Coral |
| Färg | Guld/Koppar |
| Yta | Blank |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 105 mm |
| EAN-nr | 8592207021626 |


