WC Borstset Bemeta Hematit
2 409 kr
1 929 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Hematit
1 929 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Hematit WC Borstset vägghängd eller fristående i blank grå. Svart borste.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 159313067 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | WC-Borstset |
| Material | Mässing |
| Serie | Hematit |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Metallgrå |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv |
| EAN-nr | 8592207021961 |



